Ustawienia użytkownika

Ustawienia konta

Każdy zalogowany użytkownik może zmienić swoje ustawienia konta przechodząc do sekcji ustawień. Aby przejść do ustawień w aplikacji webowej wybierz przycisk użytkownika w prawym górnym rogu ekranu oraz następnie przycisk Ustawienia. W przypadku aplikacji mobilnej, przejdziesz do ustawień wybierając ikonę profilu użytkownika na głównym ekranie po zalogowaniu.


Zmiana hasła

Każdy użytkownik może zmienić swoje hasło wybierając opcję Zmiana hasła. Po wpisaniu obecnego oraz nowego hasła (i jego potwierdzeniu), wybieramy przycisk Zmień hasło.

Ustawienia urządzeń

Z poziomu aplikacji webowej mamy dostęp do wszystkich urządzeń mobilnych użytkownika na których został zalogowany. Z tego poziomu klikając przycisk Dezaktywuj możemy dezaktywować wybrane urządzenia i zablokować na nich dostęp do aplikacji. W takim przypadku konieczne będzie ponowne zalogowanie. Ma to zastosowanie w przypadku, gdy dajemy dostęp do naszego konta innej osobie z naszego zespołu, jednak po czasie chcemy go odebrać.

Widok ustawień urządzeń użytkownika
Widok ustawień urządzeń użytkownika

Dane do faktury

W sekcji Ogólne aplikacji webowej możemy zmienić nasz dane potrzebne do wystawienia faktury, jak nazwa firmy, adres, numer NIP/VAT czy adres email na który powinna zostać dostarczona faktura. Aby zmienić te ustawienia wystarczy wybrać przycisk Edytuj.

Widok danych do faktury w aplikacji webowej
Widok danych do faktury w aplikacji webowej

W przypadku aplikacji mobilnej, dane te możemy zmienić z poziomu profilu użytkownika, wybierając przycisk Dane do faktury.

Widok profilu użytkownika
Widok profilu użytkownika
Poprzednie
Aplikacja mobilna